Financování


Je možné financovat 100% ceny?

Ano, je ovšem nutné mít na dozajištění další nemovitostí.


Kolik platím za zpracování?

To je individuální dle výběru banky, průměrně tyto náklady činí 2.900 Kč.


Jak mne ovlivní splátka stávající hypotéky ve výpočtu příjmu?

(Když máte jinou nemovitost na kterou platíte hypotéku a tu zatím nemůžete prodat protože BYT ještě NENÍ HOTOV...) Bohužel dokud není úvěr splacen, je zatížení splátkou na úvěr počítáno v plné výši.


Jak to funguje se splácením?

Pokud jde o řádné měsíční splácení, pak to je zpravidla nastaveno jako měsíční inkaso z účtu klienta – záleží na dohodě s bankou.


Musím hned platit celou částku hypotéky?

Ne, dle účelu úvěru je možné až 24 měsíců platit pouze úrok z úvěru.


Jak je to z odpočtem úroků z příjmu?

 Zaplacené úroky z úvěru může klient odečíst ze základu daně.


Jaké jsou podmínky (a co vše musím mít) nad rámec hypotéky u dané banky?

Hypoteční úvěr je vždy individuální, pokud budeme řešit z pohledu splnění vstupních parametrů úvěru, tak je to bonita, výše zajištění úvěru / hodnota nemovitosti a výše vlastních zdrojů. Tedy pokud jako klient nemáte možnost zástavy další nemovitostí.


Můžeme vám nějak poradit?

Vaše první hypotéka a nevíte jak na ni?

 

Hledáte osobní přístup, profesní jednání a vyřešení v nejlepším poměru cena / výkon? Pomůžeme vám s tím.

Pro naše klienty máme zajištěno financování v exklusivitě s nadnárodní bankou se schválenou speciální slevou na úrokové sazbě. Celým procesem Vás provedou a zajistí vyřízení úvěru naši hypoteční specialisté:

Martina ŠEVČÍKOVÁ

Martina je zkušeným bankovním poradcem, její kariéra započala v roce 2004 nástupem do společnosti Volksbank a.s., její kariéra byla dále spojena s dalšími Bankami, Raiffeisenbank a.s. a UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., důvodem byl její profesní růst, kdy díky svým výsledkům, nabytím zkušenostem, se vypracovala až na pozici ředitele pobočky

Norbert MACHÁT

Norbert prošel napříč bankovním systémem, kdy od vzniku jeho profesního života v roce 2006 získal postupně zkušenosti na pozicích bankovní poradce, investiční poradce, hypoteční specialista, firemní poradce, ředitel pobočky, ředitel regionu, manažer spolupráce s třetími stranami pro celou ČR

Nejste si jistí, zdali dosáhnete na hypoteční úvěr?

V několika jednoduchých krocích získáte informace k Vaším možnostem získat úvěr a výši měsíční splátky. Stačí vyplnit nezávazně dotazník k vytvoření nabídky a získání přehledných informací. Stačí k tomu 1 minuta a 30 vteřin.

Jsme tu pro vás!

Veškeré konzultace jsou ZDARMA.


Pod čarou:

Nejsme jen přesvědčení, že Vás svěřujeme do dobrých rukou, jsme si tím naprosto jistí. Kolegové jsou skuteční profesionálové, přední specialisté ve svém oboru, ale to nejlépe vystihují jejich čísla, za rok 2021 úspěšně vyřídili v hypotečních úvěrech objem přesahující výši 350 miliónu korun českých.

Napište nám, rádi se Vám ozveme zpět

Najdete nás také v budově IBC, Příkop 6, 602 00 Brno

PARTNEŘI: